ilkyazi.com

« | »

Vialand’a Nasıl Gidilir?

Vialand’a Nasıl Gidilir?
Vialand Temapark, Alışveriş Merkezi ve Gösteri Merkezi’nin birarada olduğu eğlence merkezine nasıl gidilir? Hangi güzergah kullanılır? Servis saatleri, Giriş ücretleri ve Açılış – Kapanış Saatleri, iletişim bigilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.
Vialand’a gitmek için kendi servislerini kullanabilirsiniz. Servis saatlerinin beklemeden Vialand’a toplu taşıma araçlarıyla gitmek için en basit güzergah, metrobüse binilerek Edirnekapı (Şehitlik) durağında indikten sonra merdivenlerden yukarı çıkıp, Topkapı-Yıldıztabya veya Aksaray-Yıldıztabya minübüslerine binilir. Yıldıztabya geçildikten sonra en son durak olan Vialand servislerinde inilir. Vialand’ın hemen dışında olan bu servisler her dakika Vialand’a ücretsiz olarak götürür.
Dönüşte Vialand’ın birçok ilçeye direkt olarak bıraktığı servisleri kullanabilirsiniz. Vialand’a geldiğinizde ilk olarak dönüş servis saatlerini sorunuz. Servisler alışveriş merkezinin önündeki uzun caddeden kalkıyor.
Vialand Giriş Ücreti:
Vialand alışveriş merkezine ücretsiz girebilirsiniz. Fakat Temapark’a giriş ücretlidir. Şu an itibariyle güncel bilet fiyatları 12 yaş ve üstü için 55 TL, 11 yaş ve altı için 44 TL’dir. Giriş biletleri, Vialand’e giriş yapıldıktan sonra tüm gün boyunca ve Vialand Tema Park dahilindeki tüm ünitelerde geçerlidir. Vialand giriş biletinizi Vialand Online Bilet Satış sisteminden istenilen tarihte önceden kredi kartınızla alabilirsiniz.
Vialand Açılış – Kapanış Saatleri:
Alışveriş Merkezi: 10:00 – 22:00
Tema Park: Hafta içi: 11:00 – 20:00, Hafta sonu: 11:00 – 22:00
İletişim Adresi: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065 / Eyüp İstanbul
Vialand Telefon: 444 85 63
Vialand-a-Nasil-Gidilir

Yazar: Tarih: 12 Aralık 2016.

Etiketler: , ,

Kategori: Genel Kültür

0 yorumLütfen yorum yazınız.

« | »


Son Yazılar


Sayfalar