Sponsorlu Bağlantılar

Tuba Büyüküstün, boyu, ikizleri, dizileri, eşi, hayatı, sevgilisi kim, nereli, evlimi,  saç rengi,  kaç yaşında, kilosu, burcu, oynadığı diziler, filmler, reklamlar, hakkında birçok bilgi ve bilinmeyenler. Ekranların ve 20 Dakika dizisinin sevilen karakteri, Melek’i canlandıran Tuba Büyüküstün’in oynadığı diziler, filmler ve reklamlar nelerdir? Bu biyografi konulu yazımızda, 20 Dakika dizisi, Melek, karakteri Tuba Büyüküstün’i tanıyacağız.

Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihinde istanbul’da dünyaya geldi. Tam adı: Hatice Tuba Büyüküstün’dür. istanbul Özel Doğuş okullarından mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar  Üniversitesi Sahne dekorları ve kostüm tasarımı bölümünden mezun olmuştur.
Tuba Büyüküstün’in Boyu: 1.72.dir. Kilosu: 53 kg.dır. Burcu: Yengeç’dir. Saç rengi: Koyu kestane’dir.
Asi adlı dizide canlandırdığı Asi (Asiye Kozcuoğlu)  adlı karakterle Türkiye ve tüm dünyada şöhrete kavuşmuştur. Tuba Büyüküstün 28 Temmuz 2011 tarihinde, Paris’de sevgilisi Onur Saylak’la evlenmiştir. Eşi Onur Saylak’ta oyuncudur. Bu evlilikten ikizleri olmuştur. İki kız çocuk sahibi Tuba Büyüküstün’ün eşi ve çocuklarıyla çekilmiş fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.
Tuba Büyüküstün’in oynadığı diziler: Sultan Makamı,Gülizar, Aşk Yolu, Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Asi, Gönülçelen, 20 Dakika
Tuba Büyüküstün’in oynadığı filmler: Babam ve Oğlum, Sınav, Yüreğine sor
Tuba Büyüküstün’in oynadığı reklamlar: Colins, Molped, Kremini, Maximum Kart, Lamees ve Mohannad parfüm, Pantenetuba-buyukustun tuba-buyukustun-ikizleri

Etiketler:, , , ,