Sponsorlu Bağlantılar

Popstar 2013 yarışmasında yer alan, Kamran Alyev kimdir, boyu, kilosu, nereli, kaç yaşında, hayatı, doğum tarihi, soyadı, babası, biyografisi, albümü, burcu, eğitimi, kaç kardeş, ne mezunu, resimleri, finale kalabilecek mi, 106 Kamran, söylediği şarkıları, aldığı puan, elendi mi, sevgilisi, var mı, evli mi. Bu biyografi konulu yazımızda Popstar  2013′ün sevilen  yarışmacısı, Kamran’ı tanıyacağız.

Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı, merakla beklenen Popstar 2013 yarışması başladı. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın jüri üyeleri, olarak katıldığı Popstar 2013, Star Ekranlarında, Perşembe akşamları saat: 20.00′da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Popstar 2013′de yarışan, Kamran’ın soyadı: Alyev’dir. 24 yaşındadır. 05 Nisan 1988 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya geldi. Burcu: Koç’tur. Alyev ailesinin 2 erkek çocuğundan biri olan Kamran Alyev’in anne ve babası öğretmendir. Babası fizik, annesi ise coğrafya öğretmenidir. Kamran, Azerbaycan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Çok küçük yaşlardan beridir müziğe ilgi duymakta, kariyerine müzikle devam etmek istemektedir.
Popstar 2013 Kamran’ın, boyu, kilosu, ve hakkında diğer bilgilere ulaştıkça bu yazıda güncellenecektir.
Popstar 2013′de Kamran’a desteklemek isterseniz, Canlı Yayın sırasında, 106 yaz 3095′e yolla
Popstar 2013′de Kamran’a başarılar diliyoruz.

popstar-kamran-alyev

 

Etiketler:, ,