Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Meltem Cumbul olan, Muhteşem Yüzyıl dizisi Fatma Sultan karakteri kimdir, boyu kilosu, kaç yaşında, biyografisi ve hayatı, nereli, eğitimi, burcu, boşandı mı, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Meltem Cumbul’ün oynadığı diziler, reklamlar ve Meltem Cumbul hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Star ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Fatma Sultan, karakteri Meltem Cumbul’i tanıyacağız.
Meltem Cumbul, 5 Kasım 1970 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Meltem Cumbul, İzmir Türk Koleji’nden mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu.
Meltem Cumbul, ilk olarak 1993 yılında İnsanlık Hali adlı dizi filmle oyunculuk hayatına başlamış, şimdilerde ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde, Fatma Sultan karakterini canlandırmaktadır. Meltem Cumbul Muhteşem Yüzyıl dizisinden önce birçok dizi, film ve reklam çalışmalarında yer almıştır. Meltem Cumbul’ün Burcu ”Akrep”dir. 43 yaşındadır. Meltem Cumbul’un babası Akşehir’li, annesi İzmir’lidir Şu anda yeni boşandığından dolayı, Evli değildir. Meltem Cumbul’un boyu: 1.70, kilosu 55 kg.dır. Meltem Cumbul’un saç rengi: siyah, göz rengi: eladır. Meltem Cumbul’in sevgilisi olarak adı geçen kesin bir bilgi yoktur. Meltem Cumbul hakkında yeni bilgiler ulaştığında bu yazı güncellenecektir. Meltem Cumbul’a Muhteşem Yüzyıl’da başarılar dileriz.
Muhtesem-Yuzyil-Fatma-Sultan-Kimdir

Etiketler:, ,