Sponsorlu Bağlantılar

Birçok bankanın aksine, Kuveyt Türk’ün günlük para çekme limiti 1500 TL.dir. Diğer bankalara baktığımızda çoğunun günlük para çekme limiti ortalama 1000 TL. civarıdır. Kuveyt Türk bu konuda hassas davranarak limiti 1500 TL yapmış, fakat internet şubesinden eft veya havale yapmak istediğinizde bu limit 4.000 TL ile sınırlanmış gözüküyor.
Paranızı Atm kullanmadan, Kuveyt Türk’ün şubelerinin içerisinden çekmek isterseniz ücretsiz ve limitsiz olarak çekebilirsiniz. Hesabınızı başka bir şubede açmış olmanız bunu değiştirmez. Önceki yazılarımızda belirtiğimiz gibi, Kuveyt Türk’ten açacağınız hesapların hiçbirinde ”hesap işletim ücreti” alınmaz, internet şubesinden yapacağınız eft ve havale ücretsiz olarak gönderilir.
Atm kullanarak, banka kartınızla gram altın alma limiti günlük 10 adettir. Sale Plus Kuveyt Türk Kredi Kartı ile günlük nakit avans limiti ise 500 TL.dir. Hiçbir kart kullanmadan atmlerden yapacağınız para yatırma, fatura ödeme ve kredi kartı borç ödeme günlük limiti ise 15.000 TL.dir.
Kuveyt-Türk Günlük-Para-Çekme-Limiti