Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Neslihan Atagül olan, Fatih Harbiye dizisi Neriman karakteri kimdir, boyu kilosu, kaç yaşında, hangi takımlı, biyografisi ve hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Hangi takımı tutuyor, Neslihan Atagül oynadığı diziler, reklamlar ve Neslihan Atagül hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox ekranlarında yayınlanan Fatih Harbiye dizisinin Neriman, karakteri Neslihan Atagül’ü tanıyacağız.
Neslihan Atagül, 20 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Neslihan Atagül’ün babası çerkez, annesi beyaz rus kökenlidir.
Neslihan Atagül, ilk olarak 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisindeki Deniz rolüyle oyunculuk hayatına başlamış, ardından birçok dizi ve sinema filminde yer almış, şimdilerde ise
Fatih Harbiye dizisinde, Neriman karekterini başarıyla oynamaktadır.
Neslihan Atagül oyunculuk hayatına 13 yaşındayken bir oyunculuk ajansına başvuru yaparak, Tofita reklamıyla başlamış ve çok başarılı olmuştur.Neslihan Atagül ”Araf” filminde ”Zehra” rolüyle tanınmıştır.
Neslihan Atagül’ün Oynadığı Diziler: Yaprak Dökümü, Canım Babam, Hayat Devam Ediyor, Kalbim Seni Seçti, Fatih Harbiye.
Neslihan Atagül’ün Oynadığı Filmler: İlk Aşk, Araf
Neslihan Atagül’ün Oynadığı Reklamlar: Tofita, Sütaş
Neslihan Atagül’ün Aldığı Ödüller:
Neslihan Atagül, 2012 yılında yapılan 19. Adana Altın Koza Film Şenliği’nde ”Araf” filminde oynadığı ”Zehra” karakteriyle ”Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır. Aynı yıl yapılan Tokyo Film Şenliğinde yine Araf filmindeki rolüyle ”En iyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olmuştur. Moskova 2morrow Film Festivali ‘de Araf filminde gösterdiği üstün başarıdan ötürü ”Şimdinin ve Geleceğin En İyi Oyuncusu” ödülünü vermiştir.
Neslihan Atagül’ün Burcu ”Aslan” dır. 21 yaşındadır. Neslihan Atagül’ün tuttuğu takım Beşiktaş’tır. Neslihan Atagül’ün boyu: 1.70 kilosu 50 kg.dır. Neslihan Atagül’ün sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber, adı Ali Barkın Bürkan’la anılmaktadır.
Fatih-Harbiye Neriman-Boyu-Kilosu-Sevgilisi2
Neslihan-Atagul-Burcu-Hayati
Neslihan Atagul-Kimdir Biyografi
Neslihan-Atagul-Oynadigi-Diziler
Fatih-Harbiye-Neriman-Nereli-Kac-Yasinda
Fatih-Harbiye-Neriman-Neslihan Atagul-Hangi-Takimli-tutugu-takim
Fatih-Harbiye Neriman-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Etiketler:, , , , ,