Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı İsmail Ege Şaşmaz olan, Güneşi Beklerken dizisi Barış karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, nedir? sevgilisi kimdir? İsmail Ege Şaşmaz oynadığı diziler ve İsmail Ege Şaşmaz hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Güneşi Beklerken dizisinin Barış karakteri İsmail Ege Şaşmaz’I tanıyacağız.

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. Eğitimine Manisa’da başlamış, Manisa Belediye Konservatuvarı erkeklerde birinci olarak kazanmıs, ancak ilk yilda birakip Istanbul’a gelmistir. Henüz daha 14 yaşındayken oyunculuk hayatına başlamış birçok reklam filminde oynamıştır. Son zamanlarda ilk dizi deneyimi olan Güneşi Beklerken dizisiyle ekranlara gelmiş, Barış karakteriye tanınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz 20 yaşındadır.  İsmail Ege Şaşmaz Yay Burcu’dur. 10 Ocak 2013 tarihinde yayınlanan Güven Bana yarışmasında yarışmacı olarak katılmıştır.

İsmail Ege Şaşmaz Oynadığı Diziler : Güneşi Beklerken
İsmail Ege Şaşmaz Oynadığı Reklamlar: Bilgi Universitesi, Eti Kombo, Eti pop kek, Adwin, Pepsi.
İsmail Ege Şaşmaz’in boyu, kilosu ve sevgilisi hakkında henüz bize ulaşan net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

ismail-ege-sasmaz-baris-boyu-sevgilisi

ismail-ege-sasmaz-kimdir

Gunesi-Beklerken-Baris

Etiketler:, , , , , ,