Sponsorlu Bağlantılar

Emrah-ozdilek-Kimdir-BiyografiGerçek adı Emrah Özdilek olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Tahsin karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Emrah Özdilek oynadığı diziler ve Emrah Özdilek hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox tv ekranlarında yayınlanan ”Babam Sınıfta Kaldı” dizisinin ”Tahsin”, karakteri Emrah Özdilek’i tanıyacağız.
”Emrah Özdilek”, 18 Eylül 1987 tarihinde Sinop’da dünyaya geldi.  Tam adı: Alaattin Emrah Özdilek’dir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Babam Sınıfta Kaldı Dizisindeki adı ise ”Tahsin Ovalı’dır. Dizide Kayserili, pastırmayı çok seven, daha önce kız arkadaşı olmamış saf Anadolu genci üniversite öğrencisini başarıyla oynamaktadır.
Emrah Özdilek’in Oynadığı Diziler: Unutma Beni, Yerden Yüksek, Tövbeler Tövbesi, Arka Sıradakiler, Annem Uyurken, Babam Sınıfta Kaldı.
Emrah Özdilek Unutma Beni dizisinde 5 sezon ”ismet” karakteriyle oynamıştır. Yerden Yüksek dizisinde ”Dombili” Tövbeler Tövbesi dizisinde ”Vedat” Annem Uyurken dizisinde ”Deli” Arka Sıradakiler dizisinde ise ”Ökkeş Karagülle” karakterlerini başarıyla oynamıştır.
Emrah Özdilek 26 yaşındadır. Evli değidlir. Burcu başaktır. Boyu 1.76, kilosu ise 82′dir. Emrah Özdilek’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,