Sponsorlu Bağlantılar

Hastanede sus işareti yapan hemşire kimdir? Nereli Kaç yaşında Eski fotoğrafı ve şimdiki resmi arasında fazla fark olmayan Dilek Tunca hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda hastanelerin sevilen fotomodeli Dilek Tunca’yı tanıyacağız.
Hepimiz hastane ve sağlık merkezlerinde sus işareti yapan bir hemşire fotoğrafı görmüşüzdür. Bu fotoğrafta sus işareti yapan eski bir fotomodel olan Dilek Tunca’dır. Sus işareti yapan kadın olarak yıllarca merak konusu olmuştur. Dilek Tunca 1973 yılında 500 TL ücret karşılığı anlaştığı firma için bu pozu vermiştir. Ankara Ted Koleji mezunu olan Dilek Tunca ingilizce ve fransızca bilmektedir. Bodrum Turgutreis’te yaşamaktadır.
Genç yaşta evlenen Dilek Tunca, sus işareti fotoğrafını çektirdiği zaman 21 yaşında, evli ve bir erkek çocuk annesidir. Sus işareti hemşiresiyle şöhret olan Dilek Tunca şu anda 61 yaşındadır. Oğlu amerikada yaşamaktadır. Dilek Tunca aslen Edremit’lidir. Dilek Tunca’nın babası Selanik göçmenidir. Dilek Tunca, film ve dizilerde birçok kez sus işareti resmi gösterilerek merak konusu olmuş, dizi ve sinema tekliflerine açık olduğunu açıklamıştır.
sus-isareti-yapan-hemsire-kimdir

Etiketler:, , , ,