Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Defne Samyeli olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Çiğdem karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, eski eşi, burcu, göz rengi, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Defne Samyeli oynadığı diziler ve Defne Samyeli hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Dekan Çiğdem, karakteri Defne Samyeli’yi tanıyacağız.

Defne Samyeli,  17 Mart 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Boğaziçi üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. 24 Nisan 1991 tarihinde katıldığı Magic Box’ın düzenlediği güzellik yarışmasında Türkiye üçüncü güzeli seçilmiştir. Daha sonra Senegal’de yapılan Avrupa Güzellik Yarışması’nda dördüncü oldu. Son zamanlarda sunuculuğun yanısıra dizi oyunculuğuna yönelmiş,  Babam Sınıfta Kaldı dizisiyle ekranlara gelmiş, Çiğdem karakteriye tanınmıştır.

Defne Samyeli’nin Oynadığı Diziler : Babam Sınıfta Kaldı
Defne Samyeli’nin Tv Programları: Youngstar Galaxy, Salı Pazarı, İyi Günler Türkiye, Show’da Show, Şakalamaca, Defne Samyeli ile Gecenin İçinden, Defne Samyeli ile Flaş Haber, Kanal D Ana Haber Bülteni, Seçim 2002, Show TV Ana Haber Bülteni, Seçim 2004, efne Samyeli ile Vizyon, Seçim 2007, Defne Herşey Bambaşka, Defne Samyeli ile 45 Dakika, Söz Teması
Defne Samyeli ayrıca 1994 yılında Melih Kibar şarkıları söylediği Tek Başına adlı albüm çıkarmıştır.

Defne Samyeli’in  boyu 1.74, Kilosu: 57 kg.dır. Burcu Balıktır. 40 yaşındadır. Göz rengi yeşil, ayakkabı numarası 37′dir. Defne Samyeli 1 Haziran 1995 tarihinde Eren Talu ile evlendi. 16 yıl süren evlilik 15.10.2011 tarihinde boşanma ile sonuçlandı. Defne Samyeli’in sevgilisi hakkında henüz bize ulaşan net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Defne-Samyeli-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Babam-Sinifta-Kaldi-Cigdem-Nereli-Kac-Yasinda

 

Defne-Samyeli-Nereli-Kac-Yasinda

Defne-Samyeli-Kimdir-Biyografi

Babam-Sinifta-Kaldi-Cigdem-Kimdir

Defne-Samyeli-Oynadigi-Diziler

Babam-Sinifta-Kaldi-Cigdem-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Defne-Samyeli-Guzellik-Yarismasi

Etiketler:, , , , ,