Sponsorlu Bağlantılar

Colin’s Shop&Win çekiliş sonuçları Radikal Gazetesinde 20.05.2013 tarihinde yayınlandı. Colin’s Shop&Win Kampanyası 09.04.2013 – 12.05.2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan tüm Colin’s mağazalarından tek seferde 50,00 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar arasında 15 Mayıs 2013 tarihinde yapılan çekilişle, iPad Mini, Nokia Lumia, Xbox, Casper Notebook kazanan talihlileri sayfamızda bulabilirsiniz. Colin’s Shop&Win düzenlediği bu çekilişle 30 talihli iPad Mini, 30 talihli Nokia Lumia, 30 talihli Xbox, 30 talihli Casper Notebook kazandı.

iPad Mini Kazanan ASIL TALİHLİLER
DERYA ALDEMİR KOCAELİ
HASAN ALİ SÜMER ANTALYA
MUHAMMET SANDAL ANTALYA
ADEM GÜRDAL SAMSUN
ALİ OKAN ÇINAR İZMİR
BAHADIR ATAKOĞLU İZMİR
BEKİR BİLİKTÜ ADANA
BEYHAN YILDIRIM ANKARA
BİLAL SOYLU BOLU
BUKET ŞAMDANLI MANİSA
BURAK BEKİŞ İSTANBUL
BURAK ÇOBAOĞLU ADANA
ÇAĞLA TOZLU ANKARA
ERCAN ELÇİ İSTANBUL
EZGİ BOYACI AYDIN
FATİH İLBEY KAYSERİ
HÜLYA KOÇAK ESKİŞEHİR
İSMAİL ULU DÜZCE
MEHMET MELİH BASMACI DENİZLİ
MUHİTTİN KAÇAR NİĞDE
MURAT YAVUZ İSTANBUL
OSMAN ÇİTİRKE ŞANLIURFA
SALİH AKYÜZ BURSA
SALİM SARAÇ ANKARA
SAMİ ACAR ADANA
SEMRA İLBAY ELAZIĞ
SEZER SOYLU MUĞLA
ŞEHNAZ ÇIRAK MARDİN
UFUK DAĞDELEN İSTANBUL
VİCDAN MUTLU İZMİR

Nokia Lumia Kazanan ASIL TALİHLİLER
AHMET KARAOĞLAN SİVAS
AHMET ALPTUNGA UĞUR KÜTAHYA
ALTAY BİNİCİ MERSİN
BANU ŞENGÜN BURSA
BETÜL ŞEFİKA ŞAHİN İZMİR
CEMİLE DORUK MERSİN
CENK ÇELİK SAKARYA
DERYA KILIÇ ANKARRA
DUYGU DALKIRAN İSTANBUL
ERCAN ŞİMŞEK ANKARA
ERKAN SOLMAZ MUŞ
ERKAN TOPÇU SAMSUN
GÖKHAN İNAK VAN
HAKAN ARICI GAZİANTEP
HALİT ELBİ ŞANLIURFA
HİKMET ŞENLİKOĞLU GİRESUN
İRFAN KAMİLOĞLU İSTANBUL
KADİR AKTAŞ İSTANBUL
KAYHAN RUÇLAR KOCAELİ
KİRAZ ELİTAŞ DENİZLİ
MEHMET CANPOLAT İSTANBUL
MEHMET ORÇUN BEKTAŞ AYDIN
METAHİR BABACAN EDİRNE
MUSTAFA İLHAN AKKANOĞULLARI TEKİRDAĞ
ÖZGÜR MERT AKTAŞ ANKARA
TALİP EFE ÖZTÜRK ANKARA
YASİN DOĞAN ANKARA
YURDAGÜL BERRİN KAYHAN ANKARA
YÜCEL ÇAKIR DENİZLİ
ZEYNEP ERİŞKEN SAMSUN

Xbox Kazanan ASIL TALİHLİLER

AHMET İNCE İSTANBUL
ARDAHAN TEMEL İZMİT
BAHATTİN VOLKAN ANKARA
CANAN DEMİRASLAN MANİSA
DÖNDÜ GÖKOĞLU İSTANBUL
ESER İŞLER ANKARA
EVREN KÜÇÜK TEKİRDAĞ
FATİH GEDİK BURSA
HAKKI EREN SİLLE KONYA
HÜSEYİN İPEK İZMİR
İSA KESENEK GAZİANTEP
MENDERES ATEŞ MERSİN
MERYEM UNGAY İSTANBUL
MUSTAFA ÖZCAN ANKARA
MUSTAFA TATAY ADANA
NEHİR TOZAN ANKARA
ÖZGE ERCANDİRLİ ADANA
SEDAT KÖSTERELİ SAKARYA
SERKAN ARSLAN İZMİR
SÜLEYMAN NEREDE DİYARBAKIR
ŞAHİN GÖKÇEK KÜTAHYA
ŞÜKRÜ HALİLOĞLU BURSA
TALAT ÖZDEMİR KAYSERİ
TUĞBA AKIN GİRESUN
TUĞÇE ERBOY İSTANBUL
ÜLKÜ AYGÜN KAYSERİ
YASEMİN KAYA İZMİR
YAVUZ UZUN İSTANBUL
YEŞİM ŞAHİN İSTANBUL
ZAHİDE HASANKAHYAOĞLU İSTANBUL

Casper Notebook Kazanan ASIL TALİHLİLER

ADNAN KOÇAK VAN
ALPER KAVSUR İSTANBUL
AYHAN YILDIZ HATAY
BERAT ERYILMAZ K.MARAŞ
CENGİZ GÜNGÖR İSTANBUL
EDİBE AKTUNÇ ŞANLIURFA
ELİF KARACA BURSA
ERDAL ÖNCÜ KIRIKKALE
ERKAN ŞEN BURSA
FADIL MISIRLI İZMİR
FATMA BAYRAK OSMANİYE
GANİMET ÜNAL ANKARA
GUSSUM SAY OSMANİYE
HASAN İNDERESİ KONYA
MEHMET ÖZDEMİR BURSA
MOHMAD SAAD HALLAK DENİZLİ
MURAT ÇELİK İSTANBUL
MÜHİBE KÜBRA ÖZBEK ŞANLIURFA
ÖMER YAVUZ DENİZLİ
SANİYE KOCAMAN ANTALYA
SERDAR DEVECİ VAN
SERPİL ARSLAN BURUR
SEVİNÇ TOKAY İZMİR
SİNAN BARIŞAN MUŞ
ŞEYMA SAD MERSİN
TOLGA GÜROL ADANA
TOLGA TÜRKMEN İZMİR
TUBA GÜL DELİHACIOĞLU GAZİANTEP
UMRA YILMAZ SAMSUN
ÜNAL ALTUN ANKARA

iPad Mini Kazanan YEDEK TALİHLİLER
AYŞE BOZDOĞAN GAZİANTEP 10.YEDEK
BEKİR AVCI ISPARTA 18.YEDEK
CEMKAYA ILGAZ İSTANBUL 24.YEDEK
CİHAN ZÜMRÜT İSTANBUL 30.YEDEK
DAVUT ÇİÇEK İSTANBUL 1.YEDEK
DİLEK DOBRUCALI ESKİŞEHİR 22.YEDEK
EBRU UZUNBOY İZMİR 17.YEDEK
EGEMEN GÜLER ORDU 27.YEDEK
EMRE İPEK BURSA 29.YEDEK
ENDER CENGİZ ELAZIĞ 12.YEDEK
ERCAN KILIÇ BURSA 6.YEDEK
FATIMA KAYA ANKARA 8.YEDEK
GÖZDE DURSUN İSTANBUL 21.YEDEK
İSMAİL MALGIR ŞANLIURFA 26.YEDEK
KÜBRA HAŞLAK İSTANBUL 13.YEDEK
MEHMET ELİS İZMİR 28.YEDEK
MEHMET KAVAK ADANA 15.YEDEK
MEHMET ÖZKAN ANKARA 23.YEDEK
MEHMET SELİM ŞİMŞEK ADANA 7.YEDEK
NEZAHAT SEÇGİN SAKARYA 2.YEDEK
NURSEL KENAR EDİRNE 3.YEDEK
ONUR ORMAN EDİRNE 20.YEDEK
ÖMER FARUK KILIÇ İSTANBUL 11.YEDEK
RAMAZAN GÜRLER KONYA 5.YEDEK
SERDAR DOĞAN İSTANBUL 14.YEDEK
ŞAHİN YAŞA DİYARBAKIR 4.YEDEK
ŞENOL ALGÜL İZMİR 19.YEDEK
ŞEVKET GÖKÇEN ANTALYA 9.YEDEK
VEJDİ TURUNÇ İSTANBUL 16.YEDEK
VEYSEL CEBECİ KOCAELİ 25.YEDEK

Nokia Lumia Kazanan YEDEK TALİHLİLER
ABDULKADİR ERDOĞAN İSTANBUL 25.YEDEK
ASLIHAN SERTER BURSA 28.YEDEK
AYHAN TAKA GAZİANTEP 15.YEDEK
BURCU UĞUZ İSTANBUL 30.YEDEK
ELİF ÇAKMAK TEKİRDAĞ 17.YEDEK
ELİF DURMUŞ BATMAN 9.YEDEK
ERCAN SİNCAR BATMAN 8.YEDEK
HACER TÜKENMEZ BURSA 27.YEDEK
İSMAİL İLGÜN TEKİRDAĞ 5.YEDEK
KEMAL ÇİFÇİ SAMSUN 14.YEDEK
KEMAL SEVİLAY KAYSERİ 19.YEDEK
KENAN BERGİN ADANA 23.YEDEK
KERİM GÖKÇE DENİZLİ 11.YEDEK
KEZİBAN UĞUR İSTANBUL 29.YEDEK
MEHMET KANAT ANKARA 21.YEDEK
MEHMET ÖZDEMİR İSTANBUL 6.YEDEK
MESUT ÖZBOĞA MARDİN 26.YEDEK
MEVLÜT CİVELEK ADANA 22.YEDEK
MUHARREM ORHA İSTANBUL 3.YEDEK
MÜGE ERÇETİN İSTANBUL 16.YEDEK
OSMAN ÇEVİK İZMİR 2.YEDEK
ÖNDER ÖZER ANTALYA 1.YEDEK
RESUL EMRE KESKİN KASTAMONU 12.YEDEK
SERKAN ÇAPACI ANKARA 10.YEDEK
SERPİL KAŞIKCI BURSA 7.YEDEK
SEVTAP KASAPOĞLU İSTANBUL 18.YEDEK
SEZGİN İSLAMOĞLU ANKARA 4.YEDEK
TUFAN SAVTEKİN İSTANBUL 20.YEDEK
UMUT ALTÜRK MANİSA 24.YEDEK
YILDIZ TOY BATMAN 13.YEDEK

Xbox Kazanan YEDEK TALİHLİLER
ADEMCAN FİDAN İSTANBUL 23.YEDEK
AYKUT AKTUALP İSTANBUL 6.YEDEK
BAKİ KOÇYİĞİT ŞANLIURFA 27.YEDEK
CAHİT BALTACI BURSA 8.YEDEK
DAVUT SEKLEM AKSARAY 30.YEDEK
EDİP AKAY ANTALYA 1.YEDEK
ERCAN BULAKBAŞAR İSTANBUL 9.YEDEK
GÖKHAN ADIGÜZEL KOCAELİ 2.YEDEK
HASAN ÇOLAK BURSA 22.YEDEK
İSMAİL KURT VAN 21.YEDEK
KASIM AKPINAR İSTANBUL 5.YEDEK
KENAN KORKMAZ KOCAELİ 15.YEDEK
MAHMUT KIYAK SAMSUN 3.YEDEK
MİKAİL TUSUN İSTANBUL 12.YEDEK
MÜMİN KASAPOĞLU BATMAN 4.YEDEK
NURETTİN AKTİ HATAY 26.YEDEK
OĞUZHAN ALBAYRAK İSTANBUL 18.YEDEK
REFİK ASLAN ANKARA 17.YEDEK
RUKEM CENGİZ MERSİN 25.YEDEK
SEMİH TEKİN ERZURUM 11.YEDEK
SERKAN ARSLAN İSTANBUL 13.YEDEK
ŞENOL YILDIRIM İSTANBUL 29.YEDEK
TANER SEÇKİN BATMAN 14.YEDEK
ÜMİT GÖÇEM BAĞLUM ANKARA 10.YEDEK
ÜMMÜGÜLSÜM YİĞİT İSTANBUL 16.YEDEK
YASER MAN İSTANBUL 24.YEDEK
YASİN AKTİ ŞANLIURFA 28.YEDEK
YUNUS EMRE BERK AKSARAY 20.YEDEK
YUSUF YALDIZ ESKİŞEHİR 19.YEDEK
YÜKSEL KURUMAK KONYA 7.YEDEK

Casper Notebook Kazanan YEDEK TALİHLİLER
AHMET ŞAHİNER BURSA 4.YEDEK
AHMET TOPÇU BURSA 11.YEDEK
BARIŞ GÜNEYSU İSTANBUL 5.YEDEK
BİROL SOLGUN YALOVA 16.YEDEK
DENİZ AYVAZ İSTANBUL 27.YEDEK
DİLEK SARIYILDIZ TOKAT 13.YEDEK
EMEL ÇELİK ESKİŞEHİR 1.YEDEK
ERHAN İMRALI BURSA 28.YEDEK
ERKAN ERKOL ANTALYA 2.YEDEK
ESMA NUR TÜRKER HATAY 23.YEDEK
FATİH ORKUN ÇEÇEN ANKARA 7.YEDEK
FERAH BANU ALTUN ANKARA 25.YEDEK
GÜLER DENGİZ UŞAK 17.YEDEK
HAKAN HARRANOĞLU İSTANBUL 26.YEDEK
HANİFE NURGÜL ADAPAZARI 29.YEDEK
İSMET BERBEROĞLU BURSA 21.YEDEK
ORUÇ HAMARAT İZMİR 18.YEDEK
ÖMER ÖNAL KONYA 24.YEDEK
RAHİME YILDIZ İSTANBUL 12.YEDEK
SERHAT KATILMIŞ ANTALYA 22.YEDEK
SERKAN ÖNCÜL İZMİR 10.YEDEK
SEVİLAY ÖZTÜRK İSTANBUL 3.YEDEK
SLAİH KAVASOĞLU HATAY 20.YEDEK
TUFAN MESUTOĞLU İZMİR 9.YEDEK
TUĞÇE YASİN ANKARA 15.YEDEK
TURGUT SEZGİN İSTANBUL 14.YEDEK
ÜMİT ACAR İSTANBUL 6.YEDEK
VEYSEL GÜRBÜZ DENİZLİ 30.YEDEK
YALÇIN ÇARDAK ANKARA 19.YEDEK
ZELİHA AKYILDIZ ANKARA 8.YEDEK

Etiketler:, , ,