Sponsorlu Bağlantılar

Popstar 2013 yarışmasında yer alan, Çağla Doğan kimdir, boyu, kilosu, nereli, kaç yaşında, hayatı, doğum tarihi, soyadı, babası, biyografisi, albümü, burcu, eğitimi, kaç kardeş, ne mezunu, resimleri, finale kalabilecek mi, 107 Çağla, söylediği şarkıları, aldığı puan, elendi mi, sevgilisi, var mı, evli mi. Bu biyografi konulu yazımızda Popstar 2013′ün sevilen  yarışmacısı, Çağla’yı tanıyacağız.

Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı, merakla beklenen Popstar 2013 yarışması başladı. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın jüri üyeleri, olarak katıldığı Popstar 2013, Star Ekranlarında, Perşembe akşamları saat: 20.00′da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Popstar 2013′de yarışan, Çağla’nın soyadı: Doğan’dir. 22 yaşındadır. 29 Ekim 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Burcu: Akrep’dir. Annesinin ilk evliliğinden 4, babasının ilk evliliğinden 9 kardeşi olmak üzere 13 kardeşi vardır. Babasını hiç görmeyen ve tanımayan Çağla, çocuk yaşlarda Mersin’de düğünlerde ve etkinliklerde sahneye çıkmaya başlamıştır. Halen İstanbul’da türkü barlarda sahne almaktadır. Çağla Doğan’ın en büyük amacı, müzikte hedeflediği yere gelip, babasının karşısına çıkabilmektir.Popstar 2013 Çağla’nın, boyu, kilosu, ve hakkında diğer bilgilere ulaştıkça bu yazıda güncellenecektir.

Popstar 2013′de Çağla’yı desteklemek isterseniz, Canlı Yayın sırasında, 107 yaz 3095′e yolla
Popstar 2013′de Çağla’ya başarılar diliyoruz.

popstar-cagla-dogan

Etiketler:, ,