Sponsorlu Bağlantılar

Doksanlar-Feminik-Deniz-Beste-BereketGerçek adı Beste Bereket olan, Doksanlar dizisi Feminik Deniz karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, biyografi, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Beste Bereket oynadığı diziler ve Beste Bereket hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Atv ekranlarında yayınlanan Doksanlar dizisinin Feminik Deniz, karakteri Beste Bereket’i tanıyacağız.
Beste Bereket, 2 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Fenerbahçe Süper Lisesi’ni bitirdikten sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Beste Bereket, ilk olarak Aynalar dizisindeki rolüyle ekranlara gelmiş, ardından birçok dizi ve sinema filminde yer almış şimdilerde ise Doksanlar dizisinde, kendisine Feminik olarak hitap eden Emin’le sürekli tartışan, kadın haklarını savunan genç bir kızı başarıyla oynamaktadır. Dizi ve sinema oyunculuğunun yanısıra, Trt ve özel tv kanallarına sunuculuk yapmaktadır.
Beste Bereket ünlü gazeteci televizyoncu Mithat Bereket’in akrabasıdır.
Beste Bereket’in Oynadığı Diziler: Aynalar, Aşka Sürgün, Akümülatörlü Radyo, Anadolu Kaplanı, Parmaklıklar Ardında, Kalp Ağrısı, Leyla ile Mecnun, Doksanlar
Beste Bereket’in Oynadığı Filmler: 2 Süper Film Birden, Türev, Beş Şehir, 300 Worte Deutsch
Beste Bereket’in Oynadığı TV Filmler: Aşk Yolu, Kayıp
Beste Bereket, 2010 yılında yapılan 17.Adana Altın Koza Film Şenliği’nde ”Beş Şehir” filminde oynadığı ”Dilek” karakteriyle ”En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır. ”En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü ise, 2005 yılında yapılan 42. Antalya Film Şenliğinde ve 2006 yılında yapılan 11. Sadri Alışık Ödülleri’nde ”Türev” filmindeki ”Burcu” karakteriyle 2 kez almıştır.
Beste Bereket’in Burcu yengeçtir. 31 yaşındadır. Beste Bereket’ın boyu: 1.60, kilosu: 50 kg.dır. Beste Bereket’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,