Sponsorlu Bağlantılar

Şeyma Korkmaz, boyu, hayatı, sevgilisi kim, evlimi, saç rengi, kaç yaşında, kilosu, burcu, oynadığı diziler, fimler, reklamlar, hakkında birçok bilgi ve bilinmeyenler. Ekranların ve Beni Affet dizisinin sevilen karakteri,  Feride’yi canlandıran Şeyma Korkmaz’in oynadığı diziler, filmler ve reklamlar nelerdir? Bu biyografi konulu yazımızda, Beni Affet dizisi, Feride, karakteri Şeyma Korkmaz’ı tanıyacağız.

Şeyma Korkmaz, 20 Aralık 1988 Eskişehir doğumludur.Üniversite yıllarında fotomodellik yapmıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini mezunu olan  Şeyma Korkmaz, Beni Affet, dizisinde Feride karakteriyle şöhrete kavuşmuştur.Şeyma Korkmaz Boyu: 1.72.dir. Kilosu: 55 kg.dır. Burcu: Yay’dır. Saç rengi: Orta, altın sarıdır.Şeyma Korkmaz’ın sevgilisi hakkında bize ulaşan gerçek bir bilgi yoktur. Şeyma Korkmaz, yönetmen yardımcısı bir tanıdığı vasıtasıyla, sosyal paylaşım sitelerindeki resmini göstererek, ilk oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. Şeyma Korkmaz’ın en beğendiği oyuncu Zerrin Tekindor’dur.
Son olarak Beni Affet dizisinde izlediğimiz Şeyma Korkmaz, ilk dizi oyuncuğuna, Hayata Beş Kala dizisiyle başladı. Şu an itibariyle çekimleri Ankara’da yapılan Beni Affet dizisinde oyunculuk hayatına devam etmektedir. Şeyma Korkmaz henüz oynadığı sinema ve reklam filmi yoktur.

seyma-korkmaz

Etiketler:, , , ,