Sponsorlu Bağlantılar

Barış Üregül Akan yani Pis Yedili dizisinin ”Küçükbey” karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, nereli, kimin oğlu?
Barış Üregül Akan oynadığı diziler ve Barış Üregül Akan hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Pis Yedili dizisinin küçükbey karakteri Barış Üregül Akanı tanıyacağız.
Barış Üregül Akan 19 Eylül 1986 yılında istanbul’da dünyaya geldi. Büyük Usta, Tarık Akan’ın oğludur. Bilkent Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezun olduktan sonra, Amerikaya giden Barış, Boston’da işletme master programını tamamlayarak eğitimine devam etti.
Boyu: 1.96′dır. Kilosu: 76 kg.dır. Barış Üregül babası Büyük usta Tarık Akan’dan daha uzundur. Tarık Akan’ın boyu ise: 1.91, kilosu:84 olarak kayıtlara geçsede zamanla kilosunda değişme olmuştur. Barış Üregül, oyunculuk hayatına 2009 yılında, Deli Olma Deli, filminde babasıyla beraber oynarak başladı. Pis yedili dizisinde küçükbey karakteriyle oyunculuk hayatına devam etti. O Hayat Benim dizisindeki Arda karakteri olan Ozan Güler’le benzerliğinden dolayı bazıları bu dizide oynadığını düşünebilir. Fakat Barış Üregül henüz O Hayat Benim dizisinde rol almamıştır.

tarik-akan-baris-uregul-akan

Etiketler:, , , , , , , ,