Sponsorlu Bağlantılar

Babam Sınıfta Kaldı Yağmur Kimdir
Gerçek adı Melis Tüzüngüç olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Yağmur karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, saç rengi, göz rengi, burcu, vücut ölçüleri, ayakkabı numarası, giysi bedeni nedir? Sevgilisi kimdir? Melis Tüzüngüç oynadığı diziler ve Melis Tüzüngüç hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Yağmur karakteri Melis Tüzüngüç’ü tanıyacağız.

Melis Tüzüngüç, 4 Ekim 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.  Son zamanlarda  Babam Sınıfta Kaldı dizisiyle ekranlara gelmiş, Yağmur karakteriye tanınmıştır. Melis Tüzüngüç 19 yaşındadır.  Melis Tüzüngüç’ün boyu 1.69, kilosu ise 52′dir. Bedeni 36, Ayakkabı numarası 37′dir. Melis Tüzüngüç’ün burcu terazidir. Saç ve göz rengi kahverengidir. Vücut ölçüleri : 91-61-89′dur. Melis Tüzüngüç’ün özel yetenekleri profesyonel şarkı söyleme ve şandır.

Melis Tüzüngüç’ün Oynadığı Diziler : Harem, Yıldız Masalı, Babam Sınıfta Kaldı
Melis Tüzüngüç’ün Oynadığı Reklamlar: Pantene
Melis Tüzüngüç’ün  Oynadığı Tiyatro Oyunları: Akıl Verme Kurumu, Kurban
Melis Tüzüngüç’in  sevgilisi hakkında henüz bize ulaşan net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Melis-Tuzunguc-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Melis-Tuzunguc-Kimdir-Biyografi

Melis-Tuzunguc-nereli-kac-yasinda

Melis-Tuzunguc-oynadigi-diziler

babam-sinifta-kaldi-yagmur-nereli-kac-yasinda

 

Etiketler:, , , , ,