Sponsorlu Bağlantılar

Babam-Sinifta-Kaldi-Sinan-Ali-Yalcin-KimdirGerçek adı Ali Yalçın olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Sinan karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, biyografi, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Ali Yalçın oynadığı diziler ve Ali Yalçın hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox tv ekranlarında yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Sinan, karakteri Ali Yalçın’i tanıyacağız.
Ali Yalçın, 22 Kasım 1989 tarihinde Sivas’da dünyaya geldi. Levent Ülgen ve Tarık-Binnur Şerbetçioğlu çiftinden aldığı oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Ali Yalçın, ilk olarak 2005 yılında Beşinci Boyut dizisindeki Kemal rolüyle ekranlara gelmiş, şimdilerde ise Babam Sınıfta Kaldı dizisinde, Üniversiteye hazırlanan, Yağmur’a platonik aşık olan, dönercide çalışan bir genci başarıyla oynamaktadır. Ali Yalçın genç yaşına rağmen birçok dizide rol almıştır.
Ali Yalçın’in Oynadığı Diziler: Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Karagümrük Yanıyor, Selena, İki Aile, Hayat Apartmanı, Yemin, Adanalı, Akasya Durağı, Elif, Küçük Kadınlar, Aşk ve Ceza, Babalar ve Evlatlar, İstanbul’un Altınları, Türkün Uzayla İmtihanı, Babam Sınıfta Kaldı.
Ali Yalçın’in Oynadığı Filmler: Ejder Kapanı
Ali Yalçın’in Oynadığı Tv Filmleri: Memleket Hikayeleri – Ceviz Oynamaya mı Geldin?
Ali Yalçın’in özel yetenekleri arasında resim, müzik ve moda tasarımı gösterilebilir. Ali Yalçın henüz ilkokula başlamadığı zamanlarda oldukça iyi derecede resim yapmasıyla çevresindekilerin dikkatini çekmiştir. Ortaokula geldiğinde ise ilk resim sergisini açmıştır. Birçok resim yarışmasında derece ve birincilikler almıştır. Liseyi Ankara’da bitiren Ali Yalçın, 2006 yılında başladığı istanbul’da moda tasarımı eğitimini başarıyla tamamladı. Ali Yalçın 23 yaşındadır. Burcu akrepdir. Ali Yalçın’ın boyu, kilosu ve sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,