Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Elvin Levinler olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Selin karakteri kimdir, boyu kilosu, kaç yaşında, biyografisi ve hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, türk mü, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Hangi takımlıdır, Elvin Levinler oynadığı diziler, reklamlar ve Elvin Levinler hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox ekranlarında yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Selin, karakteri Elvin Levinler’i tanıyacağız.
Elvin Levinler, 24 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Elvin Levinler, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, burslu olarak Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Türk Atlantik Gençlik Konseyi’nin Genel Sekreteri olarak yurtdışında konferanslara katıldı. Özlem Güzel Dans ve Müzik Okulu’nda bale eğitimi aldı. 2011′de Milli Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisi’nden bale öğretmenliği diploması almıştır. Elvin Levinler, güzelliği, yeteneği ve üstün zekasıyla dikkat çekmektedir.

Elvin Levinler, ilk olarak 2011 yılında Alemin Kralı dizisindeki Ayben rolüyle oyunculuk hayatına başlamış, ardından Salih Kuşu dizisinde yer almış, şimdilerde ise Babam Sınıfta Kaldı dizisinde, izmir’den yatay geçişle gelmiş, Kaan’ın eski sevgilisi, Selin karekterini başarıyla oynamaktadır. Bir süre önce Ntv’de Teknobülten programını sunmuştur.

Elvin Levinler’in Oynadığı Diziler: Alemin Kralı, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Salih Kuşu, Babam Sınıfta Kaldı.
Elvin Levinler’in Oynadığı Reklamlar: Nescafe 3′ü Bir Arada, Mavi Jeans, Helen Harper, Ülker Caramio, Coca-Cola
Elvin Levinler’in Oynadığı Klipler: Shaggy
Elvin Levinler’ün Burcu ”Boğa” dır. 25 yaşındadır. Elvin Levinler’in boyu: 1.65 kilosu 47 kg.dır. Elvin Levinler’in saç rengi: kahve, göz rengi: mavidir. Vücut Ölçüleri : 89-60-90, Giysi Bedeni : 34, Ayakkabı Numarası : 37′dir. Elvin Levinler’in sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber, adı önceleri Aras Bulut İynemli ile anılmaktaydı.Elvin Levinler hakkında yeni bilgiler ulaştığında bu yazı güncellenecektir. Elvin Levinler’e oyunculuk hayatında başarılar dileriz.
Elvin-Levinler-Kimdir-BiyografiElvin-Levinler-Nereli-Kac-Yasinda

Elvin-Levinler-Oynadigi-Diziler Babam-Sinifta-Kaldi-Selin-Nereli-Kac-Yasinda

Elvin-Levinler-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Etiketler:, , , , ,