Sponsorlu Bağlantılar

Cagri-Citanak Boyu-Kilosu-SevgilisiGerçek adı Çağrı Çıtanak olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Kaan karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Çağrı Çıtanak oynadığı diziler ve Çağrı Çıtanak hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Kaan, karakteri Çağrı Çıtanak’ı tanıyacağız. Çağrı Çıtanak, 10 Ekim 1990 tarihinde Hatay’da dünyaya geldi. Aslen Antakyalıdır. Tam adı Mehmet Çağrı Çıtanak’tır. ”Babam Sınıfta Kaldı” dizisinde Yağmur’un sevgilisi rolüyle ekranlarda gözükmektedir. Dizideki tam adı ise Kaan Aral’dır. Çağrı Çıtanak iyi bir Türk sanat müziği dinleyicisi ve Stanislavski okucuyusudur.
Çağrı Çıtanak’ın Oynadığı Diziler: : Asi, Küçük Sırlar, Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Bizim Yenge, Suskunlar, Kayıp Şehir, Benim için Üzülme, Babam Sınıfta Kaldı
Çağrı Çıtanak’ın Oynadığı Reklamlar: Hanımeller Uzaklar
Çağrı Çıtanak 23 yaşındadır. Burcu terazidir. Boyu 1.86, kilosu ise 80′dir. Çağrı Çıtanak’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,