Sponsorlu Bağlantılar

hatice-pinar-koklu-kimdirGerçek adı Hatice Pınar Köklü olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Gonca karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, biyografi, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Hatice Pınar Köklü oynadığı diziler ve Hatice Pınar Köklü hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox tv ekranlarında yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Gonca, karakteri Hatice Pınar Köklü’i tanıyacağız.
Hatice Pınar Köklü, 05 Kasım 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Narlıdere Akm Tiyatro ve İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi almış olduğu eğitimleri tamamlamıştır. Hatice Pınar Köklü, ilk olarak Harem dizisinde Renginar Hatun rolüyle ekranlara gelmiş, şimdilerde ise Babam Sınıfta Kaldı dizisinde zengin, genç üniversite öğrencisini başarıyla oynamaktadır.
Hatice Pınar Köklü’in Oynadığı Diziler: Harem, Babam Sınıfta Kaldı
Hatice Pınar Köklü’in özel yetenekleri arasında çingene aksanını iyi derecede konuşması, futbol ve voleybol gösterilebilir.
Hatice Pınar Köklü 25 yaşındadır. Burcu akrepdir. Boyu 1.70, kilosu ise 52′dir. Göz rengi yeşil, saç rengi siyahtır. Ceket ve pantolon bedeni 36, ayakkabı numarası 38′dir. Konak, İzmir’de yaşamaktadır. Hatice Pınar Köklü’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,