Sponsorlu Bağlantılar

Babam-Sinifta-Kaldi-Asiye-Nihan-TarhanGerçek adı Nihan Tarhan olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Asiye karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, biyografi, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Nihan Tarhan oynadığı diziler ve Nihan Tarhan hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox tv ekranlarında yayınlanan ”Babam Sınıfta Kaldı” dizisinin Asiye, karakteri Nihan Tarhan’i tanıyacağız.
Nihan Tarhan, 25 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesinde Antropoloji bölümünde eğitim almış olan Nihan Tarhan, Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Temel Oyunculuk ve Diksiyon; ardından da Ekol Drama’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Halen Sevi Algan ile beden dili oyunculuğu eğitimi devam etmektedir. Babam Sınıfta Kaldı dizisindeki ise Asiye Fındıkçıoğlu’dur. Dizide Karadenizli, genç üniversite öğrencisini başarıyla oynamaktadır.
Nihan Tarhan’in Oynadığı Diziler: Babam Sınıfta Kaldı
Nihan Tarhan’in Oynadığı Reklamlar: Markofoni, Akbank, Rocco şeker, Molped
Nihan Tarhan’in özel yetenekleri arasında Müzik, Bisiklet, Buz Pateni, Dans, Pilates, Paten, Kayak, Yoga, Dublaj, El Mankenliği, Foto Modellik, Şarkı Söyleme önemli yer tutar.
Nihan Tarhan ayrıca İstanbul Devlet Tiyatrosunda da bir süre görev almıştır. Nihan Tarhan 27 yaşındadır. Burcu terazidir. Boyu 1.57, kilosu ise 45′dir. Göz rengi mavi, saç rengi siyahtır. Ceket ve pantolon bedeni 34, ayakkabı numarası 36′dır. Kadıköy, İstanbul’da yaşamaktadır. Nihan Tarhan’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,