Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Anıl Altınöz olan, Doksanlar dizisinde Bakkal Lütfünün oğlu Atilla, karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, evli mi? eşi, nereli, eğitimi, burcu, Gözrengi ve saç rengi nedir? sevgilisi kimdir? Anıl Altınöz oynadığı diziler ve Anıl Altınöz hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Doksanlar dizisinin Atilla karakteri Anıl Altınöz’ü tanıyacağız.

Anıl Altınöz, 9 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Anıl Altınöz oyunculuğunun yanısıra, söz yazarlığı ve Nefes Grubunun vokalistliğini yapmaktadır. Anıl Altınöz İzmir Bornova Anadolu Lisesini bitirdikten  sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesinden mezun oldu.
Son zamanlarda Doksanlar dizisiyle ekranlara gelmiş, Atilla karakteriye tanınmıştır. Anıl Altınöz 33 yaşındadır.  Anıl Altınöz Terazi Burcu’dur. Anıl Altınöz 2010 yılında Pürün Yumukoğlu ile evlendi.

Anıl Altınöz Oynadığı Diziler : Doksanlar
Anıl Altınöz Oynadığı Filmler: Peşpeşe, Sırtlarındaki Hayat
Anıl Altınöz Oynadığı Reklamlar: Biskrem

Anıl Altınöz ayrıca Hacı ve Canın sağ olsun adlı dizilerde Post-Prodüksiyon sorumlusu olarak görev almıştır. 2010 yılında gösterime giren Biskrem reklamında oynamıştır. Levent Üzümcü’nün kuzenidir. Anıl Altınöz’ün boyu, kilosu hakkında henüz bize ulaşan net bir bilgi bulunmamaktadır.Doksanlar dizisinde Anıl Altınöz’ün söylediği Aşık mısın? şarkısı çok beğenildi. Şarkı sözlerini burada bulabilirsiniz.

AŞIK MISIN?
Bak yine gün geçti, yine gece,
Ve ben yine seni bekliyorum.
Yine sesin tenimde, nefesin,
Ve ben yine seni dinliyorum.

Yakında mısın uzakta mısın?
Sorarsam benimle kaçar mısın?
Yanımda mısın, aklımdasın.
Sorarsam sen de aşık mısın?

Yağmur yine penceremde, gözlerin,
Ve ben yine seni izliyorum.
Anıl-Altınoz-Nefes

Anıl-Altınoz-Evlendi

Purun-Yumukoglu

Etiketler:, , , , , , , , ,