Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer, Rumeli Kavağı, Altınkum kadınlar plajı giriş ücreti kendi aracınızla gittiğinizde, 2014 yılı için 12 TL. olarak belirlenmiş.
Sadece kadınlara özel olan bu plajımıza, hafta içi ve hafta sonu giriş yapılabiliyor. 0-6 yaş çocuklar için ücret alınmıyor. 9 yaşından büyük erkek çocuklar plaja alınmıyor.
Giriş ücreti haricinde; şezlong, şemsiye ve küçük bir sephayı takım olarak 15 TL. ödeyerek kullanabilirsiniz.
Ayrıca masa ve sandalye kiralamak isterseniz, bir masa ve 6 sandalyeden oluşan takımı 15 TL bir ücretle bir günlük sahip olabilirsiniz.

Altinkum-kadinlar-plaji-giris-ucreti
Plajda tuvalet ve duş imkanı da bulunuyor. Tuvalet ücreti: 1 TL. Duş giriş ücretine dahil olarak ücretsizdir. Ayrıca giyinme ücretsiz kabinleri de var. Tamamen bayan personellerden oluşan, Altınkum Plajı içerisinde ayrıca mescit de bulunuyor.

Altınkum kadınlar plajına sabah erkenden gitmezseniz, masa ve sandalyeler turlar tarafından ayrılıyor. Hatta sabahın 8′inde plaj tamamen dolmuş oluyor.
Çünkü o saatte turlar geliyor ve plajda büyük bir yoğunluk oluyor. Altınkum plajına servisle gitmeyi düşünüyorsanız, sabah 7′de belirlenen noktalardan servisler kalkıyor ve akşam 6 gibi dönülüyor.
Plajda şişme bot, mayo ve bikini satılıyor. Ücretiyle tost, içecek gibi yiyecekler büfeden alınabilir. Plajda 2 tane bayan cankurtaran var.
Plajın yüzeyinde hiç taş yok, tamamen kumdan oluşuyor. Tatil köyü havasında olmasa da günübirlik tatil arayanlar için temiz ve ideal bir plaj.

Etiketler:, , , ,