Sponsorlu Bağlantılar

Babam-Sinifta-Kaldi-Yazgan-Nereli-Kac-YasindaGerçek adı Ali Biçim olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Yazgan karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, göz rengi, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Ali Biçim oynadığı diziler ve Ali Biçim hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Yazgan, karakteri Ali Biçim’i tanıyacağız.
Ali Biçim, 17 Nisan 1987 tarihinde İzmit’de dünyaya geldi. 2001 yılında istanbul’a yerleşerek lise eğitimine istanbul’da devam etti. 2005 yılında Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde mezun oldu. 2007 yılında burslu olarak kazandığı Beykent Üniversitesi, Oyunculuk bölümünü 2011 yılında tamamladı.
Ali Biçim’in tanınmasını sağlayan ilk deneyimi 2010 yılında Michael Jackson’ın Beat It parçasından etkilenip, profesyonel bir şekilde kaydettiği “Just Pide” adlı parçasıdır. Klip çok tutulmuş milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Ali Biçim daha sonra Okan Bayülgen’le bir süre çalışmış Medya Kralı ve Disko Kralı için skeçler yazmıştır. Ali Biçim “Yeni Biçimler Gerek” vakfının kurucularındandır. Şimdilerde ise Fox Tv de yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı ”Yazgan” karakteri ile dizede sürekli söylediği ”Gebe” şarkısıyla ekranlarda gözükmektedir.
Ali Biçim’in Oynadığı Diziler: : Babam Sınıfta Kaldı
Ali Biçim’in çalıştığı Tv Programları: Medya Kralı, Disko Kralı
Ali Biçim’in Diğer Çalışmaları: Hayal Kahvesi Konseri, Ölümlü Vine – Apple’ın Laneti, Ölümlü Vine – İçsen Ölücen Sanki, Hoşgeldin Sertab, Just Pide, Üniversite Mezuniyet Konuşması, Nereye Sıcacaklar, Asansörde Yiyişen Yeğenler, E.C.A Advertorial, ismet, Teyze Kalk, Hayallerinizi Ertelemeyin, Hep Şov, Gel Öpücem, Kaysana, Karun Holçak dansı, Bakkal Nuri, Bronx Konseri Tanıtımı
Ali Biçim’in burcu koçtur. Ali Biçim’in sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber adı Gupse Özay’la anılmaktadır. Boyu, kilosu ve sevgilisi hakkında bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Ali-Bicim-Kimdir-Biyografi

Babam-Sinifta-Kaldi-Yazgan-Kimdir

Ali-Bicim-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Ali-Bicim-Kucuklugu-Oynadigi-Diziler

Etiketler:, , , , ,