Sponsorlu Bağlantılar

Hatice Şendil, boyu, hayatı, sevgilisi kim, evlimi, saç rengi, kaç yaşında, kilosu, burcu, oynadığı diziler, fimler, reklamlar, hakkında birçok bilgi ve bilinmeyenler. Ekranların ve Dila Hanım dizisinin sevilen karakteri,  Dila Hanım’ı canlandıran Hatice Şendil’in oynadığı diziler, filmler ve reklamlar nelerdir? Bu biyografi konulu yazımızda, Dila Hanım dizisi, Dila Hanım, karakteri Hatice Şendıl’i tanıyacağız.

Hatice Şendil, 2 Ağustos 1983 istanbul doğumludur. 2001′de katıldığı Miss Turkey yarışmasında ve aynı yıl katıldığı Miss Europe yarışmasında üçüncü olmuştur.Üniversitede işletme bölümü mezunu olan Hatice Şendil, birçok önemli hocadan oyunculuk dersi almıştır.
Hatice Şendil Boyu: 1.80.dir. Kilosu: 53 kg.dır. Burcu: Aslan’dır.  Önceleri Çikolata kahve olan saç rengi, şimdi ise koyu siyahtır. Hatice Şendil’in sevgilisi oyuncu Burak Sağyaşar’dır. Hatice Şendil, Kurtlar Vadisi, dizisinde Ebru karakteriyle şöhrete kavuşmuştur. Kurtlar Vadisi dizisindeki rolüyle, dizide  Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ile ilk evlenen oyuncu olmuştur.Son olarak Dila Hanım dizisinde izlediğimiz Hatice Şendil, ilk dizi oyuncuğuna, Yeni Hayat dizisiyle başladı.
Hatice Şendil’in oynadığı diziler: Yeni Hayat, Eylül, Fesupanallah, Kurtlar Vadisi Pusu, İki Yabancı, Yaban Gülü, Geniş Aile, Karadağlar, Ustura Kemal, Dila Hanım
Hatice Şendil’in oynadığı filmler: Para=Dolar

hatice-sendil

Etiketler:, , , ,