ilkyazi.com

« | »

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar – 2017

Ev hanımlarına, kredi kartı başvurusu yaptığında hangi bankalar kredi veriyor? İş kurmak istiyorum diyor; gazetede gördüğünüz ev hanımlarına iş imkanı için mikro kredi mi almak istiyorsunuz? 2016-2017 yılına özel ev hanımlarına ihtiyaç kredisi ve kefilsiz kredi kartı veren bankaları bu inceleme yazısında bulabilirsiniz.
ev-hanimlarina-kredi-karti-veren-bankalar-2015
Bildiğiniz üzere kredi kartı veya tüketici kredisi almak için sosyal sigorta güvenceli bir işyerinde çalışmak gerekiyor. Peki bu durumda ev hanımları kredi kartı alamayacak mı? Acil ihtiyaçlarını karşılamak için tüketici kredisi kullanamayacak mı? Tabi ki Hayır!
Şimdi ev hanımlarının kefilsiz olarak nasıl kredi kartı alabileceği imkanı inceleyelim:

Ev hanımları da ödemeye müsait olacağı limitte kredi kartı alabilir. Fakat banka kredi kartını vermeden önce sizden bir gelirinizin olduğunu ispatlayacak bir belge isteyecektir. Eğer kira geliriniz varsa, aldığınız kiralar bankaya yatıyorsa, bu bankadan kira sözleşmesi ve kiranızın yattığı hesap numarasını bildirerek kiranıza orantılı olarak kredi kartı alabilirsiniz.
ev-hanimlarina-ihtiyac-kredisi
Kira geliriniz yoksa; evinizde tasarrufta bulunduğunuz, euro, dolar, altın ve bilezik gibi değerli materyallerin bir kısmını bozdurup, kredi kartı almak istediğiniz bankaya yatırarak bir hesap açtırın. (Bu kısımda aman dikkat edin banka hesap işletim ücreti kesebilir. Fatura ile otomatik ödeme talimatı yaparak bu ücretin kaldırılabilme imkanını sorun.)
ev-hanimlarina-mikro-kredi-almak
Evinizdeki faturaların birkaçını bu hesaba otomatik ödeme yapılması için talimatı verin. Haftalık veya aylık olarak hesabınıza para yatırın. Böylece banka, hesabınıza düzenli olarak para yatırdığınızı görecek siz kredi kartı talebinizi iletmeseniz bile, bir süre sonra kendileri arayıp kredi kartı verme taleplerini size ileteceklerdir.
JETZT beraten lassen !
Bunların haricinde bir araç veya gayrimenkule sahipseniz, bankaya ipotek ettirerek de kredi almanız mümkün olabilir. Emeklilik maaşı alıyorsanız zaten tüm bankalardan kredi alabilirsiniz.
ev-hanimlarina-evde-is
ev-hanimlarina-kefilsiz-kredi
Evhanımı olarak kredi kartı aldınız. Peki ihtiyaç kredinizi nasıl alacaksınız? Bunun yolu da kredi kartınızı her ay düzenli olarak kullanıp, düzenli olarak ödeme yapmanız ve kredi notunuzu yükseltmenizden geçiyor. Bireysel kredi notunuzu yükseltme ile ilgili makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ödemek istediğiniz kredinin aylık taksitinden, daha fazla kredi kartını kullanıp ödemelerini tamamladığınızda uzun vadeli kredi almanız kolaylaşacaktır. Kartınızı en az 6 ay kullanıp, ödeme tarihlerini kaçırmadan, eksik ödeme yapmadan ve düzenli bir şekilde kullandığınızda bankanıza ihtiyaç kredisi alma talebinizi iletebilirsiniz.ev-hanimlarina-emeklilik.
Anlattığımız bu yolu izleyerek birçok bankadan kredi kartı ve kredi alabilirsiniz. Garanti Bankası, Hsbc, Finansbank, Denizbank, Teb, Yapı Kredi ve Odeabank kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

ev-hanimlarina-part-time-isev-hanimlarina-kredi-imkani

Yazar: Tarih: 14 Aralık 2016.

Kategori: Genel Kültür

0 yorumLütfen yorum yazınız.

« | »


Son Yazılar


Sayfalar