Sponsorlu Bağlantılar

Cumhuriyet bayramı ile ilgili giriş gelişme ve sonuç olarak, çok kısa kompozisyon örneğini, bu yazımızda inceleyebilirsiniz.
Yurdumuzu düşmanlardan kurtardıktan sonra, en iyi yönetim biçimi olan cumhuriyeti ilan ettik.Çok tabiidir ki bu Cumhuriyeti bugünlere getirmek kolay olmamıştır.

Cumhuriyeti kuran, milletin tüm fertleridir. Bu yüzdendir ki Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran, Türkiye halkına, Türk milleti denilerek; vatandaşlık bağıyla bu topraklara bağlanmıştır.
Cumhuriyete gönülden bağlı fertlerin hepsi, bu vatan için kan dökmüş, şehit ve gazi olmuştur. Anadolu toprakları, her zaman barışın kardeşliğin ve dayanışmanın sembolü olmuştur. Bu coğrafyada her dinden, dilden ve ırktan insanlar kardeşçe birarada, bir bütün halinde yaşamıştır.Günübirlik menfaatleri bırakarak, vatanımıza, bayrağımıza, demokrasimize ve devletimize sahip çıkmalıyız.
Cumhuriyet-bayrami-ile-ilgili-kompozisyon
Enerjimizi birbirimize karşı değil, ülke ve millet menfaatleri için harcamalıyız.
Bundan sonra da milletimizin her ferdine düşen görev, cumhuriyetimizi ve devletimizi daha ileriye götürmek için çalışmak, insan haklarına saygılı ve kendi haklarını iyi bilen bir vatandaş olmaktır.