Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek adı Şükrü Özyıldız olan, Benim Hala Umudum Var dizisinin, Ozan, karakteri kimdir, biyografi, boyu, kilosu, kaç yaşında, nereli, eğitimi, burcu, Gözrengi ve saç rengi nedir? sevgilisi kimdir? Şükrü Özyıldız oynadığı diziler ve Şükrü Özyıldız hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Benim Hala Umudum Var dizisinin Ozan karakteri Şükrü Özyıldız’İ tanıyacağız.

Şükrü Özyıldız, 01 Ocak 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.  Ege Üniversitesi İşletme Bölümünde bir süre eğitimine devam ettikten sonra, yarıda bırakarak Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Gülşen Irmak, Başay Okay, Hülya Apo Kaya’dan oyunculuk eğitimi aldı.
Son zamanlarda Benim Hala Umudum Var dizisiyle ekranlara gelmiş, Ozan karakteriye tanınmıştır. Şükrü Özyıldız 24 yaşındadır. Boyu: 1.80 Kilosu ise 74′tür. Göz rengi ela, Saç rengi kumraldır. Şükrü Özyıldız Oğlak Burcu’dur.

Şükrü Özyıldız iyi bir davul perküsyoncu, su ve dalış sporlarına meraklıdır. Dans ve Arjantin tangoyla ilgilenmektedir. Portekizde profesyonel ringlerde kafes dövüşlerinde yer almıştır. Şükrü Özyıldız’in sevgilisi olarak Uçurum dizisinde beraber rol aldığı Denise Capezza la bir süre adı anılmıştır.

Şükrü Özyıldız Oynadığı Diziler : Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var
Şükrü Özyıldız Oynadığı Filmler: Neva
Şimdilerde ise Benim Hala Umudum Var dizisinde Ozan karakteriyle oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Benim-Hala-Umudum-Var-Ozan

Etiketler:, , , , ,