Sponsorlu Bağlantılar

Babam-Sinifta-Kaldi-Desperado-Osman-Burak-TemirGerçek adı Osman Burak Temir olan, Babam Sınıfta Kaldı dizisi Desperado karakteri kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, biyografi, hayatı, nereli, eğitimi, burcu, evli mi, göz rengi nedir? Sevgilisi kimdir? Osman Burak Temir oynadığı diziler ve Osman Burak Temir hakkında bilinmeyenler. Bu biyografi konulu yazımızda Fox tv ekranlarında yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinin Desperado, karakteri Osman Burak Temir’i tanıyacağız.
Osman Burak Temir, 20 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Theaterakademie Film Köln’de almış olduğu eğitimleri tamamlamıştır. Osman Burak Temir, ilk olarak Burası Osmanlı dizisindeki rolüyle ekranlara gelmiş, şimdilerde ise
Babam Sınıfta Kaldı dizisinde, dokuz yılda mezun olamayan, her yıl yeni kayıt yapan kız öğrencileri tavlamaya çalışan, genç üniversite öğrencisini başarıyla oynamaktadır.
Osman Burak Temir’in Oynadığı Diziler: Pis Yedili, Burası Osmanlı, Babam Sınıfta Kaldı
Osman Burak Temir’in Oynadığı Reklamlar: SIKINSIX
Osman Burak Temir’in özel yetenekleri arasında Futbol, Dublaj, Yüzmek, Şan, Pandomim, Fotomodellik, Latin Dans, Hip-Hop, Salsa gösterilebilir. Osman Burak Temir İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca bilmektedir.
Osman Burak Temir 25 yaşındadır. Burcu yengeçdir. Boyu 1.88, kilosu ise 80′dir. Göz rengi kahverengi, saç rengi siyahtır. Ceket ve pantolon bedeni 52′dir. Osman Burak Temir’ın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmamakla beraber bilgiler ulaştıkça bu yazı güncellenecektir.

Etiketler:, , , , ,